Právní poradenství

Mít svůj sen, podnikatelský záměr nebo plán na výstavbu rodinného domu či nového sídla pro firmu je pouze začátek!

Aby jste mohli realizovat svoje plány musíte si zajistit potřebná povolení a oprávnění pro jeho realizaci. Ne vždycky na úřadech narazíte na ochotné pracovníky a příslušná agenda je mnohdy zbytečně komplikovaná. Obzvlášť pro člověka, který nemá v tomto oboru zkušenosti.

Naše společnost se zaměřuje na vyřizování povolení dle režimu stavebního zákona, agendu společnosti dle obchodního práva, účetnictví a správu nemovitostí.

Pro úspěšného podnikatele je nejdůležitější čas pro jeho podnikání. Proč tedy ztrácet čas na úřadech? Zajistíme vám povolení v řízení dle stavebního zákona, poradíme vám, co je zapotřebí k založení společnosti, rozšíření podnikatelské činnosti a vše za vás vyřídíme na úřadech.

Zpracování projektové dokumentace, vyřízení povolení, právní poradenství

Chcete realizovat opravu vaší nemovitosti a nevíte co je k tomu zapotřebí za povolení? Nebo naopak se v úřednickém šimlu bravurně orientujete, ale potřebujete zajistit projektovou dokumentaci od architekta či projektanta? Naše společnost vám nabízí širokou škálu služeb v oblasti výstavby, rekonstrukcí a stavebních úprav. Jsme schopni vám zpracovat projekt na klíč, takže se nebudete muset o nic starat. Nebo naopak vám zpracujeme pouze tu část dokumentace, která vám chybí.

Volba je jen na vás - řekněte nám co potřebujete a my vám to zajistíme!

Správa nemovitostí

Máte již vše postavené a zařízené, ale trápí vás agenda ohledně vaší nemovitosti. Řešíte, že nemáte čas na dohled nad zálohami za energie, potřebujete se přihlásit k dani z nemovitosti, řešíte neustále spory s vašimi nájemníky - to vše můžete nechat na nás!

Chcete rozjet svoje podnikání, opravit dům, vystavět nové sídlo firmy nebo zajistit efektivní správu svých nemovitostí
- JSME TU PRO VÁS!